Get Adobe Flash player

Home

Misy Kryształowe, Uzdrawianie rekonektywne, The Reconnection Healing,  Połączenie ze Źródłem, Music Medicina, Vedic Art, Terapeutyczne oleje eteryczne Yang Living, Mandala, Kryształy, Uzdrawianie dźwiękiem.

Mam dla Ciebie MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO, WIBRACJE i INFORMACJE a przede wszystkim moc OTWARTEGO SERCA.


 Witaj w przestrzeni kryształowego portalu, który przeniesie Cię w świat niezwykłych dźwięków mis kryształowych i wibracji The Reconnection. Kryształowy Portal to okno, które odkryje przed Tobą nowe pejzaże świadomości, zabierze Cię, drogi czytelniku w strefy już zapewne dobrze Ci znane, jak również pokaże Ci nieodkryte przestrzenie. Strona poświęcona jest dźwiękom mis kryształowych, które w uzdrawiający sposób oddziałują na ludzki organizm, oraz wibracji The Reconnective Healing®. To wibracja o wysokiej częstotliwości, wnosząca światło i informację, tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Synchronizują nasze ciała i umysły z wibracją Wszechświata. Dzięki ich działaniu zachodzi w organizmie transformacja na poziomie komórkowym, gdzie pojawiająca się równowaga doprowadza do uzdrowień.

 

…  nie ma w życiu przypadków, wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Prawo przyciągania, rezonansu, przyczyny i skutku działa tak samo jak prawo grawitacji. Zaistniał jakiś powód, dla którego przekroczyłeś bramy kryształowego portalu …                                                                                                                                             
Uzdrawiając siebie, uzdrawiamy świat

 Zapraszam cieplutko
Camila Vatral.

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: